Aplikator ALD

Laser Diodowy 808nm

Aplikator ALD został specjalnie opracowany do usuwania włosów we wszystkich typach skóry.

Ergonomiczna i lekka konstrukcja sprawia, że jest wygodna i łatwa w użyciu. Wykorzystując unikalną technologię Diode Laser firmy Forma-tk aplikator niszczy mieszki włosowe w bezpieczny i efektywny sposób.

Aplikator ALD

Szybkość leczenia

Aplikator ALD zapewnia szybkie, bezpieczne i skuteczne usuwanie włosów. Posiada końcówkę 10x12mm (1,2 cm²), która może zapewniać zabiegi z prędkością do 10 Hz. Pracując w trybie szybkim, ALD zapewnia płynne zabiegi z minimalnym bólem lub całkowicie bezbolesne.


5 trybów pracy:

Tryb wolny: Umożliwia dopuszczenie dużej energii przy prędkościach do 3 Hz.

Tryb średni: do 75 j / cm².

Tryb szybki: Bezbolesne i skuteczne leczenie przy użyciu 10 J / cm² z prędkością do 10 Hz.

Tryb 100 ms: skierowany specjalnie do typów skóry V i VI

Tryb 400 ms: skierowany specjalnie na skórę typu VI


Zaawansowany system podwójnego chłodzenia.

W celu zminimalizowania dyskomfortu i potencjalnych uszkodzeń skóry, skuteczny system chłodzący skórę (końcówka chłodzenia kontaktowego Sapphire) służy do chłodzenia skóry przed, podczas i po leczeniu. Aplikator ALD 808 nm jest klinicznie skutecznym i bezpiecznym aplikatorem do epilacji wszystkich rodzajów skóry. Ergonomia i lekka konstrukcja sprawiają, że jest wygodny i łatwy w użyciu. Lekki prowadnik (rozmiar końcówki) na aplikatorze wynosi 12X10 mm, co pozwala na precyzyjne zabiegi w określonych miejscach.


Ulepszone funkcje bezpieczeństwa

Aplikator ALD charakteryzuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ponieważ program leczenia dostosowany jest do każdego indywidualnego pacjenta. Programy są określane na podstawie odczytów poziomu melaniny w skórze każdego pacjenta przy użyciu licznika Melanina. Zaawansowany system chłodzenia wodnego chłodzi końcówkę aplikatora do temperatury 4 ° C, zmniejszając dyskomfort podczas zabiegu.