Aplikator LLD

Laser Diodowy 808nm. Szybkie i bezbolesne usuwanie włosów.

Aplikator lasera diodowego LLD 808nm został zaprojektowany specjalnie w celu bezpiecznego i skutecznego usuwania włosów we wszystkich typach skóry. 

Duża końcówka 4,5 cm² i szybkie tryby pracy sprawiają, że LLD jest najszybszym na świecie rozwiązaniem do usuwania włosów.


SR IPL

Szybkość leczenia
Aplikator LLD jest najszybszym na świecie do usuwania owłosienia. Pozwala to na bezpiecznie i skuteczne wykonywanie większej ilości zabiegów w krótszym czasie.

Aplikator LLD ma rozmiar końcówki 15x30mm (4,5cm²) z możliwością obsługi szybkości do 4 Hz, co daje maksymalny obszar pokrycia 18 cm² na sekundę i całkowity obszar objęty gwarancją wynoszący 13.500.000 cm². Dioda laserowa wysokiej mocy, zawarta w aplikatorze LLD ma najwyższą jakość i umożliwia LLD ustanowienie nowego standardu prędkości leczenia z mniejszym dyskomfortem w leczeniu.


5 trybów działania

Jeśli chodzi o usuwanie włosów, nie ma jednego programu leczenia, który pasuje do wszystkich pacjentów. Aplikator LLD umożliwia lekarzom dopasowanie każdego zabiegu w zależności od rodzaju skóry pacjenta i etapu leczenia. Pozwala to na uzyskanie optymalnych wyników leczenia. W 5 trybach:

● Tryb wolny: pojedynczy impuls do 1 Hz

● Tryb średni: Fluence -pulse przy prędkości do 2 Hz

● Tryb szybki: Bezbolesny i skuteczny zabieg przy użyciu do 10,1 J / cm² z prędkością do 4 Hz.

● tryb 100 ms; Ukierunkowana szczególnie na skórę typu V i VI.

● tryb 400 ms; Ukierunkowany na skórę typu VI


Ulepszone funkcje bezpieczeństwa

Aplikator LLD charakteryzuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, programy terapeutyczne dostosowane są do każdego indywidualnego pacjenta. Programy są określane na podstawie odczytów poziomu melaniny w skórze każdego pacjenta przy użyciu licznika Melanina. Zaawansowany system chłodzenia wodnego chłodzi końcówkę aplikatora do temperatury 4 ° C, zmniejszając dyskomfort podczas zabiegu.