forma-light

FORMA Light

Najnowocześniejszy IPL 4 generacji - od wynalazcy technologii IPL
Możliwe zabiegi: Zmiany naczyniowe, epilacja owłosienia, zmiany pigmentowe, trądzik, odmładzanie skóry, wybielanie skóry.


FORMA Light - Najnowocześniejszy IPL 4 generacji

FORMA Light to urządzenie IPL przeznaczone do zabiegów epilacji owłosienia, fotoodmładzania, zmian pigmentowych, wybielania skóry oraz leczenia aktywnego trądziku. To kompaktowe i wytrzymałe urządzenie zaprojektowane zostało aby sprostać wymaganiom salonów i klinik z dużą ilością pacjentów dziennie.

FORMA Light oferuje wszystkie zabiegi IPL poprzez przyjazną dla urzytkowników konfigurację na dużym ekranie dotykowym. Sprawdzone rezultaty przy bezbolesnych procedurach oraz łatwość pracy sprawiają że jest to optymalny wybór dla pacjenta oraz operatora.

Lista zabiegów
- Zmiany naczyniowe
- Epilacja owłosienia na ciele/twarzy
- Zmiany pigmentowe
- Trądzik
- Odmładzanie skóry
- Wybielanie skóry

FORMA Light

SZYBKI, ŁATWY W UŻYCIU, WIELOJĘZYKOWY INTERFEJS

System FORMA Light wyposażony jest w nowy i zaawansowany ekran dotykowy umożliwiający lekarzom ustawienie indywidualnych parametrów zabiegów za pomocą kilku dotknięć.
Ekran dotykowy zapewnia praktykom pełną kontrolę nad szerokością, poziomem i trybem impulsów. Łącznie funkcje te pozwalają na wybór bardziej dokładnych i dostosowanych parametrów zabiegowych, co zapewnia bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie.

Maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność uzyskuje się przy użyciu miernika melaniny. Sprawdzanie na bieżąco poziomu melaniny pacjenta i dostosowywanie pod niego parametrów zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i skuteczność wykonanego zabiegu.

Dodatkowe informacje dotyczące stanu systemu, gotowości aplikatora i liczby impulsów są dostarczane w czasie rzeczywistym. Istnieje siedem opcjonalnych języków (angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, niemiecki i wkrótce polski).TECHNOLOGIA IPL

IPL-USP

Ultra Krótkie Impulsy (Ultra Short Pulse)

Technologia ta oferuje skuteczną redukcje owłosienia bez dodatkowego ryzyka uszkodzenia skóry, które często występuje przy innych urządzeniach do epilacji na rynku. Dzieje się tak dzięki dostarczeniu odpowiedniej energii w krótkim czasie impulsu, który utrzymuje się poniżej 15 milisekund, co pozwala na wykorzystanie czasu termicznej relaksacji włosa(TRT, pomiędzy 10-15ms). Impulsy światła o najbardziej efektywnym spektrum docierają do mieszków włosowych w odpowiednim czasie który pozwala uniknąć uszkodzenia skóry.

Aplikatory:
F-SR B-SR F-AC F-HR B-HR  

IPL-UPC

Ultra Kontrola Impulsów (Ultra Pulse Control)

Ta technologia wykorzystuje większy kryształ optyczny w celu doprowadzenia impulsu do mieszków włosowych. Poprzez zwiększenie rozmiaru okienka zabiegowego do 6,5 cm², IPL-UPC znacząco skraca czas zabiegu bez pogorszenia skuteczności, bezpieczeństwa lub jakości leczenia.


Aplikatory:
SR HR

DOSTĘPNE APLIKATORY

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Aplikatory IPL 

HR/SR: 6.5, 3.0, 1.6cm2

AC: 1.6cm2

Maksymalna fluencja: 

HR: 20J/cm2

SR/AC: 22J/cm2

Filtry długości fali: 430, 530, 600, 650nm

Długość impulsu: 3-55msek

Tryby pracy: Pojedynczy, Podwójny, Ciągły

Liczba impulsów: 50,000 - 200,000 w zależności od aplikatora i trybu pracy

Urządzenie:

Wymiary urządzenia: H33cm, W40cm, D33cm

Wymiary urządzenia ze stolikiem: H104cm, W47cm, D47cm

Waga: 7,5Kg, ze stolikiem 13kg

Wsparcie językowe: Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski, Rosyjski, Niemiecki

certyfikaty