Wybielanie skóry

Efektywny nieinwazyjny zabieg IPL

Aplikatory Forma-TK serii SR zaprojektowane są specjalnie do zaawansowanych zabiegów poprawy wyglądu skóry. Jedną z najbardziej popularnych zastosowań wśród tych procedur jest zabieg wybielania skóry. Obszary skóry, takie jak cała twarz, szyja, klatka piersiowa, nawet ramiona i plecy mogą być skutecznie i bezpiecznie rozjaśniane. Energia świetlna przenika do różnych warstw skóry powodując rozjaśnienie oraz kurczenie się naczyń krwionośnych łagodząc efekty starzenia się skóry.

Zabieg wybielający skórę jest zabiegiem nieinwazyjnym, który wykorzystuje technologię IPL(Intense Pulsed Light) w celu usunięcia oznak starzenia się skóry. Program leczenia zazwyczaj obejmuje cztery do sześciu sesji po około 20-30 minuty, wykonywane w odstępach trzytygodniowych.

Inne metody wybielania skóry takie jak kremy bielące, mogą podrażniać skórę i często powodować wrażliwość skóry i zazwyczaj wymagają kilku miesięcy aby osiągnąć zauważalne wyniki. Działanie wybielające IPL Forma-TK będzie widoczne po około jednym miesiącu po pierwszej sesji z zerowym lub minimalnym efektem ubocznym.

Wybielanie skóry IPL ma specyficzną zdolność leczenia wielu objawów starzenia się skóry na całej twarzy podczas każdej sesji leczenia. Rezultatem jest młodzieńczy, gładki i ożywiony wygląd skóry.

Odpowiednie aplikatory: F-SR, B-SR, SR

SR IPL